چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ . Wednesday 03 September 2014 . ساعت: 06:35:57

ارسال شده در:
۲۴ فروردین ۱۳۹۰    ساعت: ۰۲:۰۵:۵۷    منبع: یارانه نیوز

یارانه نقدی ماهانه شد – پرداخت یارانه مرحله سوم از هفته آینده

پرداخت یارانه نقدی ماهانه شد ستاد هدفمندی یارانه ها در پی درخواست مردم و برخی نمایندگان مجلس واریز ماهانه یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار را تصویب کرد.

فرزین - سخنگوی طرح تحول اقتصادی

فرزین - سخنگوی طرح تحول اقتصادی

دبیر ستاد هدفمندی یارانه ها از تصویب واریز ماهانه یارانه نقدی به حساب شهروندان در این ستاد خبر داد و اعلام کرد که در مرحله سوم حدود ۷۰ میلیون ایرانی یارانه نقدی می‌گیرند.

محمدرضا فرزین در گفتگوی کوتاه با خبرنگار مهر گف: ستاد هدفمندی یارانه ها در پی درخواست مردم و برخی نمایندگان مجلس واریز ماهانه یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار را تصویب کرد.

وی با بیان اینکه تمام شهروندانی که شماره حساب خود را به سامانه رفاهی وزارت رفاه اعلام کرده اند، یارانه نقدی دریافت خواهند کرد، افزود: در مرحله سوم حدود ۷۰ میلیون ایرانی یارانه نقدی دریافت خواهند کرد.

به گزارش مهر، در مراحل اول و دوم حدود ۶۰ میلیون ایرانی یارانه نقدی دریافت کرده بودند که در مرحله سوم ۱۰ میلیون ایرانی نیز به این تعداد افزوده شده است.

دبیر ستاد هدفمندی یارانه ها تصریح کرد: مبلغ یارانه نقدی به ازای هر نفر در ماه در مرحله سوم ۴۴ هزار و ۵۰۰ تومان همانند مرحله اول و دوم خواهد بود.

براساس اعلام مسئولان دولتی، یارانه نقدی مرحله سوم قرار است در هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز شود.


* قبل از ارسال نظر ، حاصل عبارت را در کادر بنویسید:

= 3 + 7

 1. یعنى این مرحله (مرحله سوم) یارانه ماهیانه پرداخت مىشود یا دو ماهى و از مرحله بعد ماهیانه؟

 2. با سلام! و خسته نباشید! آیا یارانه مرحله قبل به افرادی مثل ما که در سال ۸۷-۸۸ ثبت‌نام نموده‌اند ولی موفق به دادن شماره‌حساب نشدن یارانه ۲ مرحله قبل آیا به ما تعلق می‌گیرد. یا نه؟ اگر نه این رعایت عدالت نیست. چون ما فقط مشکل ندادن شماره‌حساب را داشتیم و از خیلی قبلتر ثبت‌ناممان را تکمیل کرده‌ایم. خیلیها مثل ما هستند که این مشکل را دارند. خواهشاً جوابگو باشید.!!! جواب! جواب!!!!!!

 3. با سلام و خسته نباشید! در مورد جوابی که دادید کلاً ۱ بار سایت رفاهی برای دادن شماره حساب باز شد که ما موفق به دادن شماره‌حساب نشدیم و تا ۲۰ اسفند ۸۹ هرموقع به سایت رفاهی مراجعه کردیم سایت بسته بود! و گفتن کسانی که شماره‌حساب دادن ولی اشتباه بوده یا مشکلی داشته به بانک مربوطه مراجعه کنند. و زمانی که ما به بانک ملی مراجعه کردیم گفتن شما که اصلاً موفق به دادن شماره‌حساب نشدید باید منتظر بمانید تا ۲۰ اسفند که سایت رفاهی را دوباره باز می‌کنند اونموقع شماره‌حساب بدهید. پس به هیچ طریق نمی‌توانستیم شماره‌حساب بدهیم با شماره ۰۹۶۲۰ هم تماس گرفتیم گفتن راهی نیست باید صبر کنید تا سایت دوباره راه‌اندازی بشود. پس ما باید چکار می‌کردیم و چطور شماره‌حساب را می‌دادیم تازه در مرحله قبل هنوز ۴۸ ساعت به زمان پایانی که دولت تعیین کرده بود باقی مانده بود که سایت را بستید و خیلی‌ها مثل ما به مشکل خوردن و گفتن مشکلی توی سایت بوجود آمده که بعد از برطرف شدن باز می‌شود. ولی فقط وعده بود و هرگز باز نشد. تا ۲۰ اسفندماه! حالا آیا واقعاً این درست است که حق ما ضایع شود. و نتوانیم حقمان را که خیلی هم به آن نیازمندیم دریافت کنیم. وقتی سایت بسته بود بانک ملی‌هم قبول نمی‌کرد شماره ۰۹۶۲۰ هم هیچوقت جوابگو نیست وقتی هم جواب می‌ده جواب درستی نمی‌دهند پس افرادی مثل ما باید چکار می‌کردیم و کجا مراجعه می‌کردیم! خواهشاً تکلیف این یارانه‌هایی که حق ماست را روشن کنید. و تجدیدنظری بکنید. افرادی مثل ما کم نیستن که این مشکل را دارند. توی همین سایت‌ها هم مراجعه کنید میبنید که ۹۰درصد همین مشکل را دارند. ولی هیچکس جوابگو مشکلات ما نیست. آیا بجز اینجاها جای دیگری هم می‌توانستیم مراجعه کنیم که هیچکس خبر ندارد. و همه به مشکل خوردن! و یارانه ۲ مرحله قبلشون خورده شده و حقشان پایمال شده!! و هیچکس هم جوابگو نیست.! ممنون از پاسختون!

 4. باسلام
  من عضوی از خانواده شهیدم
  ما فقط سری اول یارانه های نقدی را دریافت کردیم(پدرم قبل از شهادتش از طریق نیروی انتظامی ثبت نام کرده بود)
  بعداز مهلت دوم ثبت نام به ما گفتند باید بصورت ازاد ثبت نام میکردیم
  لطفاتوسط ایمیل راهنماییمان کنید
  ممنون

 5. لطفا بفرمایید آن دسته از افرادی که تا کنون موفق به ثبت نام در سایت آمار نشده اند چه زمانی سایت آمار باز خواهد شد

 6. لطفا یارانه شیر راهم بصورت نقدی بحساب ما بریزید که بعضیها سواستفاده نکنند باتشکر

 7. فرزندی تازه متولد شده برای ثبت نام فرزند چه روشی در نظربگیرم

 8. موافق

 9. یارانه مرحله سوم متعلق به اسفند بود یا فروردین

 10. باسلام اینجانب محمدامینی باتوجه به پیامک دریافتی اعلام میدارم که به دریافت یارانه مرحله دوم نیازمندم
  باتشکر

 11. سلام.اینجانب کامیاب امیری زاده دبیرآموزش وپرورش هستم ولی ۲۸هزارتومان بحسابم واریزنشده وپیامک انصراف دریافت کرده ام چرا جهت اصلاح اشتباه بوجود امده هیچ اقدامی انجام نمیدهیدآیا هیچ تفاوتی بین من که دبیرآموزش وپرورشم باحقوق ماهی ۷۰۰هزارتومان بایک فرد کارخانه دار وجود ندارد؟لطفارسیدگی کنیدقبل ازاینکه حق خانواده ام پایمال شود.مچکرم.