سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ . Tuesday 02 September 2014 . ساعت: 01:43:08

ارسال شده در:
۲۹ تیر ۱۳۹۰    ساعت: ۰۹:۱۳:۰۸    منبع: یارانه نیوز

سایت رفاهی | www.refahi.ir باز شد. تغییر و ارسال شماره حساب

سایت رفاهی برای تغییرشماره حساب باز شد

بهروز مرادی با بیان اینکه سایت رفاهی به آدرس  www.refahi.ir  هم‌اکنون برای انجام اموری نظیر تغییر شماره حساب یا تغییر بانک عنوان کرد: علاوه بر این میزان یارانه‌ای که تاکنون به حساب سرپرست خانوار واریز شده نیز در این سامانه قابل رویت است.
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از بازگشایی مجدد سامانه مرکز آمار برای ثبت‌نام خانوارهای جدید متقاضی دریافت یارانه در آذرماه سال جاریخبر داد.
بهروز مرادی - مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه ها

بهروز مرادی - مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه ها

به گزارش ایسنا بهروز مرادی با بیان اینکه سایت رفاهی به آدرس www.refahi.ir   هم‌اکنون برای انجام اموری نظیر تغییر شماره حساب یا تغییر بانک عنوان کرد: علاوه بر این میزان یارانه‌ای که تاکنون به حساب سرپرست خانوار واریز شده نیز در این سامانه قابل رویت است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تغییرات مربوط به وقایع حیاتی چهارگانه شامل تولد، فوت، ازدواج و طلاق ۱۵ هرماه از سوی سازمان ثبت‌احوال در اختیار سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها قرار می‌گیرد، افزود: این تغییرات تا ۲۰ هر ماه در وضعیت خانوارها اعمال می‌شود و یارانه‌ نوبت بعدآنها متناسب شرایط جدید پرداخت می‌شود.

مرادی با بیان اینکه در خصوص آمار تولد هم‌اکنون اطلاعات ثبت‌احوال به روز است، افزود: در آینده اطلاعات مربوط به فوت، ازدواج و طلاق هم روزآمد خواهد شد.

وی درباره تمهیدات اندیشیده شده برای ماه مبارک رمضان توضیح داد: سبد ویژه‌ای برای کارکنان دولت حاوی سه قلم کالا پیش‌بینی شده است و علاوه بر این بن‌های غیرنقدی نیز در اختیار برخی اقشار قرار خواهد گرفت.

به گفته مرادی نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا نیز قبل و حین ماه مبارک رمضان برپا خواهد شد.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در ادامه با بیان اینکه قانون هدفمندسازی یارانه‌ها به صورت تدریجی اجرا شد، عنوان کرد: با گذشت حدود دوسال از زمان اجرای قانون ۳۵ درصد پیشرفت داشته‌ایم.

به گفته وی تورم ۱۲ ماهه منتهی به آذرماه سال گذشته، ۱۰٫۱ درصد بود که این رقم در ماه‌های دی تا خردادماه با روند افزایش تدریجی به ۱۵٫۴ درصد رسید.

مرادی با بیان اینکه برخی تورم چندصد درصدی را با اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها پیش‌بینی می‌کردند ، افزود: تورم تنها پنج درصد افزایش داشت که بخشی از این افزایش هم ناشی از تورم وارداتی به دلیل افزایش قیمت‌های جهانی بود.

وی درباره پرداخت یارانه بخش تولید و کشاورزی تاکید کرد: اجرای قانون در سال گذشته با اعتباری معادل ۱۴ هزارو ۴۰۰میلیارد تومان آغاز شد که ۳۰ درصد از این رقم متعلق به بخش صنعت و کشاورزی بود.

مرادی تاکید کرد: صراحتا اعلام می‌کنم که تمامی یارانه سهم تولید به آنها پرداخت شده است و اسناد مربوط به این موضوع موجود است.

وی با بیان اینکه برخی مدعی هستند که دولت از جیب صنعت یارانه مردم را پرداخت کرده است، گفت: حتی یک ریال از سهم تولید وارد سهم مردم نشده و در سال گذشته کل چهارهزار و۴۰۰میلیارد تومان سهم تولید به آنها پرداخت شده و یارانه نقدی مردم مطابق قانون از اعتبار پیش‌بینی شده پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه ۱۲هزار بنگاه اقتصادی شامل بسته حمایتی صنعت می‌شوند، عنوان کرد: این بنگاه‌ها در سامانه وزارت صنایع ثبت‌نام و اعلام می‌کنند که در چه زمینه‌ای قصد اصلاحات ساختاری و فرآیندی دارند.

مرادی ادامه داد: میزان تاثیر افزایش قیمت‌ حامل‌های انرژی در هر یک از صنایع مشخص است، بنابراین بر اساس این موارد منابعی از محل هدفمندسازی یارانه‌ها در اختیار بانک‌ها قرار می‌گیرد و دستگاه‌های اجرایی نیز بنگاه را برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی می‌کند.

بهگزارشایسنا، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اظهار کرد: در قالب این چارچوب حدود ۱۴۰۰ میلیارد تومان به صنایع و معادن، ۲۰۰ میلیارد تومان به کشاورزی، ۲۰۰ میلیارد تومان به حمل و نقل و ۱۶۰ میلیارد تومان به شهرداری‌ها پرداخت شد.

وی خاطرنشان کرد: ۲۴۰۰ میلیارد تومان از این رقم نیز در قالب قیمت‌هایی که برای حامل‌های انرژی برای مصرف بنگاه‌ها تعیین کردیم به آنها پرداخت شد و علاوه بر آن در ابتدای اجرای این قانون ۵۰۰ میلیون لیتر سوخت به قیمت ۱۶٫۵ تومان در اختیار بنگاه‌های تولیدی قرار دادیم.

مرادی با بیان اینکه اعتبار اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها در سال جاری ۵۰ هزار میلیارد تومان است، گفت: دولت معمولا سهم خود را در اختیار مردم می‌گذارد و رقمی معادل۴۰ هزار میلیارد تومان در سال جاری برای پرداخت یارانه نقدی صرف می‌شود.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با تاکید بر اینکه تنها اعتبارات حاصل از هدفمندسازی در حوزه تغییر تکنولوژی و اصلاح ساختار بنگاه‌ها مصرف نمی‌شود، یادآور شد: علاوه بر این اعتبارات صندوق توسعه ملی نیز به اصلاح ساختار بنگاه‌ها کمک می‌کند.

مرادی در ادامه با تاکید بر اینکه هیچ‌یک از مسوولان مرتبط با اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها مدعی ثبات قیمت‌ها نبوده‌اند، عنوان کرد: در ابتدای اجرای قانون برای جلوگیری از فشار در رانندگان تاکسی نرخ کرایه‌ها ۱۵ درصد افزایش یافت.

براساس گزارش ایسنا، وی افزود: علاوه بر این با حذف یارانه نان اجازه افزایش قیمت به نانوایی‌ها در چارچوب‌های تعیین‌شده را دادیم.


* قبل از ارسال نظر ، حاصل عبارت را در کادر بنویسید:

= 4 + 2

 1. با عرض سلام و احترام
  این صحبت ها از طرف خودم بلکه از طرف مردم می باشد که جهت بر طرف نمودن مشکلات خودشان به کافی نت مراجعه می نمایند
  مسولین فقط می توانند راحت صحبت کنند
  بیان کردند که متولدین به صورت خودکار افزوده می شود
  اگر به صورت خودکار افزوده می شود پس چرا مردم ۳ ماه هست که در انتظار بازگشایی سایت آمار می باشند که بتوانند فرزند خود را اضافه نماییند
  و صحبت دیگری که داشتم
  قرار بود که به تولید کنندگان تسهیلات ارائه شود که با اینکه بیش از ۵ ماه هست که این بندگان خدا ثبت نام نموده اند و حتی جوابی دریافت نکرده اند که اجرایی می گردد
  فقط از طرف مردم عزیزمان و زحمت کش

 2. جواب برای نظرعلیرضا مهدوی از کرج: درست می فرماییند بنده نیز منتظر بازگشایی سایت می باشم که بتوانم فرزند را اضافه می نمایم
  در ضمن بیان شد که می توانند از طریق سایت رفاهی بانک یا شماره حساب خود را تغییر داد پس چرا این امکان برقرار نشده است مثل امکانات سابق در سایت رفاهی می باشد فقط می تواند اطلاعات را دید یا اگر شماره حسابی ثبت نشده است ثبت نمود
  با تشکر

 3. این طورکه بنظرمیادمرحله ششم پرداخت یارانه های نقدی برای سرپرست خانوارها بتاخیر ۱۲ روزه پرداخت خواهدشد فلذامتاخرات ۱۲روزه که مبلغ۱۸۲۰۰تومان بازای هرنفرمیباشد رابه اصل مبلغ اضافه مینمائید یاخیر ؟ واگرنه پس متاخرات ۱۲روزه چه خواهد شد؟

 4. باسلام تکلیف ما که الان ۳مرحله بجای اینکه واسه ۶نفر یارانه واریز شود فقط برای یکنفر(سرپرست) واریز میشود تا وقتی که سایت آمار(آذرماه)بازشود چیست؟ یعنی ۷مرحله یارانه !!!!!!!!!آیا کسی جوابگو هست؟؟؟

 5. با سلام
  من و همسرم ماه ها است که از لیست خانواده هایمان جدا شده و خانواده جدید تشکیل داده ایم و شماره حساب هم ثبت کرده ایم ، ولی تا کنون یارانه مان را نه به خانوار قبلی و نه به خانوار جدید واریز کرده اند. لطفاً بگویید با این گرانی و مستاجر نشینی چه کار کنیم؟

 6. باسلام.
  آقای مرادی شما که میفرمایید سایت تغییر حساب در حال حاضر باز هست این سایت فقط برا بانکها باز هست بانکها هم که همکاری نمیکنن.چرا این امکانات رو برا مردم درست نمیکنیدچرا الکی میگید سایت باز شده؟

 7. بالاخره ما نفهمیدیم سایت برای ارسال شماره حساب بازه یانه؟

 8. سایت تغیر شماره حساب بسته است و هیچ اطلاعاطی ثبت نمی کند

 9. با سلام
  خواستم بدونم تکلیف این ۲ هفته که یارانه ها به تعویق افتاه چیه؟ نکنه خدایی ناکرده زبونم لال میخوان بخورنش؟

 10. با سلام و سپاس پدرم از کار افتاده اس و تا الان برای یارانه ثبت نام نکردیم.کی مهلت مجدد ثنت نامه؟اگه ثبت نام کنیم عقب افتاده یارانه چی میشه؟

 11. باسلام- کسانی که جدیدا صاحب بچه شده اند چگونه می توانند اطلاعات خانوار را اصلاح نمایند؟

 12. با سلام،من پسری بیست ساله هستم الان پدرم حدود یک سال است که از من سرپرستی نمیکنه ولی رایانه من را نیز دریافت میکنه ،من در این یکسال با خواهرم زندگی میکنم از شما خواهش میکنم راهنمایی بکنید که راهی جهت دریافت رایانه خودم دارم یا نه؟ یعنی میتوانم اصلاح کرده و شماره حساب خودم را بدم

 13. با سلام کسانی که ازدواج کرده اند تا کی باید منتظر بمانند تا سایت برای جدا سازی یارانه اقدام نمایند.چندین ماه منتظریم. با تشکر

 14. سلام آقایونی که از قول اقای مرادی خبر میزارین،سایت رفاهی فقط اعلام شماره حسابه و تغییر شماره حساب فقط از طریق سیستم e-banking هر بانک امکان پذیره و به بانک هم که میری میگن برین کافی نت و از این حرفا.پس خبر دروغ نزارین تو سایتتون.

 15. با سلام کی وضعیت کسانی که تازه ازدواج کردن برا یارانه ها مشخص میشه لطفا خواهش میکنم یکی یه جوابی بده

 16. باسلام برای جداسازی یارانه خود وفرزندم می توان اقدام کرد وقتی همسرم بدسرپرست باشد؟ آیا این امکان با باز بودن سایت امکان پذیر است ؟

 17. با سلام-
  من از ۱۱ ساله که خرجم از خانواده جداست و الان نیاز دارم به داشتن یارانه و چون به حساب بانکی پدرم ریخته میشود نمی توانم حقم را بگیرم چگونه میتوانم این مبلغ را در حساب بانکی خودم داشته باشم. لطفا هرچه سریعتر به من کمک کنید…

 18. سلام.
  من به تازگی فهمیدم که مادرم که سرپرست خانواده است تمامی یارانه هایی که بنام من است را از من پنهان کرده است و من بصورت خیلی وحشتناک نیازمن این پول هستم و چون با مادرم زندگی نمی کنم میخواستم بدونم آیا میشه به حساب خودم ریخته شود یا خیر. لطفا به من خیلی زود کمک کنید با سپاس…

 19. باعرض سلام و خسته نباشید.چه زمانی سایت refahi.ir مجددا باز می شود. تا کسانی که تازه ازدواج کرده اند بتوانند یارانه های خود را از حساب خود دریافت کنند؟ لطفا جواب را به ایمیل اینجانب ارسال نمایید.باتشکر

 20. با سلام می‌خواهم یارانه خودم و همسرم را از خانواده جدا کنم چگونه اقدام کنیم.لطفا به پاسخ را برایم ایمیل کنید.
  با تشکر

 21. سلام. من سال گذشته ثبت نام کردم وشماره حسابم رو اعلام کردم اما هنوز هیچ وجهی به حسابم واریز نشده در حالیکه سامانه رفاهی میگه مبالغ رو تمام وکمال واریز کرده اما بانک میگه هیچ وجهی واریز نشد لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

 22. با سلام. کی وضعیت کسانی که تازه ازدواج کردن برا یارانه ها مشخص میشه؟ خواهش میکنم جواب بدین.کی میتونیم شماره حساب بدیم؟باتشکر

 23. باعرض سلام و خسته نباشید.چه زمانی سایت refahi.ir مجددا باز می شود. تا کسانی که تازه ازدواج کرده اند بتوانند یارانه های خود را از خانواده هایشان جدا کنندو در حساب خود دریافت کنند؟ آیا از سایت refahi.ir باید اقدام کرد؟یا پلیس+۱۰ ؟ لطفا جواب را به ایمیل اینجانب ارسال نمایید.باتشکر

 24. سلام چطور باید شماره حساب را ارسال کرد

 25. Ba salam,lotfan rahnamayi farmayid ke zamane jadide sbte nam baraye an edde ke sabte nam nakarde and kei mibashad, mamnoon az lotfetan.

 26. سلام اگر کسی تازه متولد بشه چگونه اطلاعات آن را ارسال کنیم؟ کمکم کنید!!

 27. ایا فرزندانیکه به سن قانونی (بالای ۲۵ سال)رسیده اند میتوانند یارانه خود را مستقلا دریافت کنند؟ وشماره حساب خود را تغییر دهند؟

 28. سایت رفاهی برای اعلام شماره حساب بسته می باشد لطفاً تاریخ دقیق باز شدن سایت رفاهی را اعلام فرمایید

 29. بفرمائید چگونه میتوانم شماره حساب جدید برای واریز یارانه بدهم

 30. باسلام تکلیف کسانی که تا الان یارانه دریافت نکرده اند چیه؟؟چون تاالان نتونستیم در زمان اصلاحیه اسمشون راوارد کنیم .

 31. کسانی که ازدواج میکنن یارانه آنها قطع میشودبایدچیکارکنن راهنمایی کنید

 32. ۹ mahe pesh sabte nam kardam dar banke saderat vali moteasefane hanoz be hesab mojody nadarm ba tashakoor,,,,,,,,,

 33. یارانه نقدی ……کی واریز می شود

 34. باسلام کارتهای عابربانکهاتاریخ انقضا دارند وهمه مردم برای اعلام شماره حساب هم شماره حساب اعلام کردند وهم شماره کارت وبعداز انقضای کارت برای تعویض بانکها شماره کارت راهم عوض میکنندولی شماره حساب تغیری نمیکنهبااین اوصاف در واریز یارانه هامشکلی که پیش نمیاد؟ لطفاراهنمائی کنید

 35. سلام بفرمائید که سایت رفاهی کی باز میشه ؟

 36. سلام سایت رفاهی کی باز میشه لطفا زمان دقیقشو بگین> کلافی شدیم کدوم تاریخ ؟؟؟

 37. سایت یارانه ها کی باز میشه چرا عدد۵رقمی رو میزنم قبول نمی کنه

 38. با سلام من هر روز به سایت http://www.refahi.ir مراجعه می کنم و می خوام شماره حسابمو عوض کنم ولی بستس چیکار مم تونم انجام بدم ؟ ممنون

 39. تاریخ باز شدن و بسته شدن سایت را اعلام کنید

 40. سلام اگر داوطلبانه انصراف بدهیم بعدا میتونیم مجددا وصل کنیم چگونه؟

 41. باسلام خدمت مدیریت محترم دختربندهازشوهرش طلاق گرفت برای اینکه یارانه راخودش بگیردچیکار باید کردکمکم کنیدمتشکرم

 42. سلام.من میخواهم یارانه ام را جدا کنم. ۱۹ سال دارم الان جدا زندگی میکنم

 43. میخوام شماره کارت بدم یارانم بیاد تو کارتم

 44. با عرض سلام و احترام
  ۱ ماه پیش ثبت نام کردم ولی به جا شماره حساب شماره کارت را ثبت کردم الان برای اصلاح شماره حسابم چیکار کنم

 45. باعرض سلام وخسته نباشید من الان ۳ماه است که یارانه به حسابم واریز نمیشود میخواستم کمکم کنید بگید برای دریافت باید چیکار کنم

 46. باعرض سلام وخسته نباشید من الان ۳ماه است که یارانه به حسابم واریز نمیشود میخواستم کمکم کنید بگید برای دریافت باید چیکار کنم لطفا جواب را به ایمیلم ارسال کنید

 47. با عرض سلام ما که نفهمیدیم رو چه حسابی
  اس ام اس قطع یارانه ها رو فرستادین
  کسی که دو میلیون چک رو با کلی دوندگی و بدبختی پاس میکنه تا ماهیانه سیصد هزار تومن حقئقش رو در بیاره با اون کسی که حقوق میلیونی داره یکیه از اصل زندگی مردم خبر دارید که پیشنهاد قطع یارانه ها رو میدید یارانه ی پرداختی گاهی کفاف قبوض رو هم نمیده تازه اون بد بختی که مغازهای اجاره کرده و پانصد هزار تومن فقط پول برق میده چکار کنه ممنون میشم اگه با دقت تر عمل کنید

 48. باعرض خسته نباشید باید بگم اززمان اعلام رفتن افراد به سایت REFAHI.IR جهت انصراف یا عدم انصراف آنهائی که SMS تمکین مالی برایشان ارسال شده بنده هزار بار متوالی به سایت فوق مراجعه کردم اما پس از وارد کردن کد ملی وسریال شناسنامه وکد پنج رقمی سایت مذکور هیچ گونه عکس العملی نشان نداده وبه حالت اول بر میگردد وبه هیچ طریقی نمیشود وارد سایت مذکور شد نمیدانم سرور سایت خراب است یا مردم را سرکار گذاشتید لطفا رفع اشکال نموده یا بنده را راهنمائی کنید

 49. n

 50. برای تو شاید باز شده باشه
  آنکس که نداند و نداند که نداند
  بیدارش کنید تا خفته نماند

 51. آیا میشه یارانه من رو به حساب کس دیگه تو خانواده بریزم چون من به این پول نیاز دارم وبیکارم ودرضمن من ۱/۵ ماه دیگه کنکور دارم وکسی حتی پول دفترچه ی کنکورم رو هم خودم داد م با هزار بدبختی لطفا جواب من را سریعا بدهید ؟

 52. آقای مرادی شما گفته اید کسانی که بدهی بانکی دارند بانک نمی تواند جلوی برداشت یارانه را بگیرد پس در حال حاضر چرا بانک اجازه برداشت به کسانی که بدهی دارند نمی دهد؟!!!!!ها ها ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 53. سلام ببخشید اونای که بدیهی دارند به دولت مثلاً یه ماه یارانه کل خانوادشون رو ندادند باید چه جوری اقدام کنند تا بهشون تعلق بگیره؟ ممنون

 54. سلام خواهش میکنم یارانه هارو برای افرادی که واقعاً وضع مالی بدی دارند افزایش بدید چون کسای هستند که واقعاً غیر از این یارانه ها هیچ منبع درامد وهیچ سرپرستی ندارند.

 55. چرا و چگونه بدون اطلاع از شخص یارانه او را قعط میکنند مگر بدون اطلاع افراد این کار مجاز است

 56. سلام
  اینجانب مظفرمختارجوزانی
  دخترم با ازدواج از خانوادهام توسط دامادم
  انتقال داده شد وازان زمان یارانه من وهمسرم قطع شده است دوباره ثبت نام کرده ام بخش حذف شده یارانه را چطورمیتوانم
  دریافت نمایم.
  با تشکر

 57. سلام، کسانی که ازدواج کرده اند و می خواهندبرای یارانه ها و ثبت شماره حساب اقدام کنندازچه تاریخی صفحه ثبت نام برای آنها فعال می شودمن مرتب این سایتو چک می کنم ولی از ثبت نام جدید خبری نیست لطفاً تاریخ دقیقو به ایمیلم ارسال کنید.
  باتشکر

 58. مدت یک وچند ماه است که ازدواج کرده ام ولی هنوز یارانه همسرم جدا نشده وتاچند روز دیگر هم صاحب فرزندی خواهم شد ونمبی دانم که تا چند سال دیگر یارانه اش را به حساب می ریزند

 59. با سلام می‌خواهم یارانه خودم و همسرم را از خانواده جدا کنم چگونه اقدام کنیم.لطفا به پاسخ را برایم ایمیل کنید.
  با تشکر

 60. سلام سامانه رفاهی کی باز خواهد شد برای تغییرات چکار کنیم لطفا راهنمایی فرمایید .

 61. باسلام دوماه است برای دریافت یارانه ثبت نام کرده ایم ولی هنوز شماره حساب اعلام نکرده ایم از چه طریقی این کار را انجام دهیم؟لطفا پاسخ را برایم ایمیل کنید

 62. سلام دو ماه است برای دریافت یارانه ثبت نام کرده ایم ولی نمیدانیم شماره حساب را چگونه اعلام کنیم

 63. با سلام
  پسر من ۴ سالی است که خارج از کشور زندگی میکند تا حال سعی نمودم اطلاع رسانی جهت قطع این مبلغ لطفا اقدام فرمائید.

  علی نژاد زارع فرزند رضا صادره از شیراز به ش . ش ۲۳۲

 64. از زمانیکه یارانه ها بوجود آمد تا حالا هیچوقت کد ملی من را کامپیوتر نمی پذیرد و هنوز هیچی نگرفته ام . کجا باید بروم ؟ آیا مراکز پلیس + ۱۰ اینکار را انجام می دهند ؟

 65. باسلام
  من خرداد ۹۱ ازدواج کردم اما تا به امروز یارانه خود و همسرم بحساب خانواده هایمان واریز شده
  میخواستم بدونم چطور باید شماره حساب اعلام کنم و همسرم به عنوان سرپرست خانوار یارانه را دریافت کند؟
  لطفا راهنمایی کنید
  سپاسگذارم

 66. باسلام.پدرم سرپرست خانوار بود ماه گذشته فوت کرد برای دادن شماره حساب مادرم برای جایگزین باید چکار کنم درضمن این ماه یارانه مادرم قطع شده لطفآ راهنمایی کنید

 67. باسلام.پدرم فوت کرده یارانه مادرم هم قطع شده برای شماره حساب سرپرست که مادرم هست چه کار کنم لطفآ راهنمایی کنید

 68. با سلام من تازه ازدواج کردم وبرای جداسازی یارانه خودم همسرم باید چگونه اقدام کنم وشماره حساب باید حتما به نام سرپرست خانوار باشد یا اشکال نداره به نام هر یک از اعضای خانواده باشد

 69. سلام
  ۶ ماه هست که ازدواج کردم و میخوام که یارانه ام به شماره حساب خودم واریز شود و تا الان به حساب پدرم واریز گردیده است .چه کنم

 70. باسلام میخواهم شماره حساب دریافت یارانه راتغییردهم چه کارکنم ازدست رئییس بانک شعبه میدان امام استهبان

 71. برای تغییر شماره کارت ازکجا اقدام کنیم؟

 72. با سلام وخسته نباشید واقعا خسته نباشید از این که شب وروز تلاش میکنید که جه جوری با مردم بازی کنید این همه گفتید سایت رفاهی ….برای تغییر شماره حساب آمادست کو جناب؟

 73. از ابتدا یرح هدفمند سازی یارانه هر ماه به حساب من واریز شده ولی اکنون ۲ ماه (دی – بهمن) است که واریز نشده در صورتیکه حساب مسدود نیست گردش دارد و هیچ مشکلی وجود ندارد علت آن چیست؟ چگونه برای رفع آن باید اقدام کرد؟

 74. تغییر شماره کارت جهت سبد کالا

 75. با سلام و احترام – یارانه خانواده ما که به حساب پدرم همیشه واریز میشد ( پدرم بازنشسته ارتش می باشد ) از مهرماه سال جاری واریزنشده است . خواهشمند است جهت رفع این مشکل راهنمایی فرمایید . باتشکر

 76. شماره ملی ۱۶۲۰۵۵۸۰۲۵
  شماره کارت بانگ ملت ۳۳۷۹۷۶۰۴۴۰۶۳ ۶۱۰۴

 77. با سلام.من سال ۹۰ ازدواج کردم حساب یارانم به حساب همسرم تغییر نکرد.به اینترنت مراجعه کردم گویی سایت بسته بود.به پلیس +۱۰ مراجعه کردم گفتن که کار ما نیست و باید مراجعه کنید به فرمانداری.تو رو خدا یکی بگه که چه طوری می تونم تغییر بدم

 78. باسلام برای اضافه کردن عضو جدیدخانواده(نوزاد)جهت گرفتن یارانه نقدی چگونه باید اقدام کنم آیا سایتی برای ثبت نام وجوددارد؟ ویامیتوان شماره حساب یارانه وبانک را تغییرداد؟ باتشکر

 79. مرسی

 80. باسلام من کافی نت دارم ویک خانوار کارگر که ازلحاظ مالی وضعیت خوبی ندارن ب اشتباه میزان درامدش رابالا ۲۵۰۰۰۰۰تومان زدم خواهش میکنم اگرراهی برای ویرایش است راهنماییم کنیدحتی واحدمسکونی ندارن والان توگردن من است خدامیدونه اگرنتونم این اشتباهم راجبران کنم باید یارانه این خانوار را از جیب خودم ماهیانه پرداخت کنم توروخدا اگر راهی براویرایشش هست بهم بگید.

 81. لطفا یکی را در سایت بگذارید تا جواب مردم را بدهد فقط نوشتن حدفا اری رو از پیش نمیبره
  با تشکر

 82. شماره حساب ۹۸۱۰۵۷۰۹۱۹کدملی ۴۵۷۹۲۸۳۲۴۴

 83. با سلام چون مادر خانمم و دخترم ازما جدا شدند شماره حساب مادر خانمم صغری مهراب پور ۳۲۰۶۴۲۰۵۳۳ و شماره حساب دامادم ۵۰۲۲۲۹۱۰۱۶۶۳۸۷۴۲

 84. من ثبت نام کردم ولی اس ام اس کد شناسه نیومد دوباره ثبت نام کردم نوشت شما قبلا ثبت نام کردید حال چکار کنم. کاش این طرح برعکس بود ان خانواده که یارانه نمی خواست میو مد ثبت نام میکرد.

 85. من در ثبت نام یارانه تیک گزینه خانه دارد را برای تمام اعضای خانواده را به اشتباه زده ام اما دیگر اصلاح نمی شود

 86. سه صفر جلو ی شماره حساب زیادی است

 87. uy

 88. سلام کسانی که از خانوار جامانده اند بایدچکار کنند مثلا ما چهارنفریم ۳نفر ثبت نام کردیم

 89. چراسایت برای ثبت نام بازنمی شود دوساعت پای رایانه هستم برای ثبت نام

 90. سلام مادرم که سرپرست خانوار است فوت شده چه کنم لطفا راهنمایی بفرمایید زیرا خودم نیز مطلقه هستم