سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ . Tuesday 03 March 2015 . ساعت: 03:16:48

ارسال شده در:
۲۹ تیر ۱۳۹۰    ساعت: ۲۳:۴۶:۴۹    منبع: یارانه نیوز

سایت رفاهی | www.refahi.ir باز شد. تغییر و ارسال شماره حساب

سايت رفاهي براي تغييرشماره حساب باز شد

بهروز مرادي با بيان اينكه سايت رفاهي به آدرس  www.refahi.ir  هم‌اكنون براي انجام اموري نظير تغيير شماره حساب يا تغيير بانك عنوان كرد: علاوه بر اين ميزان يارانه‌اي كه تاكنون به حساب سرپرست خانوار واريز شده نيز در اين سامانه قابل رويت است.
مديرعامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها از بازگشايي مجدد سامانه مركز آمار براي ثبت‌نام خانوارهاي جديد متقاضي دريافت يارانه در آذرماه سال جاريخبر داد.
بهروز مرادی - مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه ها

بهروز مرادی - مدیرعامل سازمان هدفمند کردن یارانه ها

به گزارش ايسنا بهروز مرادي با بيان اينكه سايت رفاهي به آدرس www.refahi.ir   هم‌اكنون براي انجام اموري نظير تغيير شماره حساب يا تغيير بانك عنوان كرد: علاوه بر اين ميزان يارانه‌اي كه تاكنون به حساب سرپرست خانوار واريز شده نيز در اين سامانه قابل رويت است.

وي با بيان اينكه در حال حاضر تغييرات مربوط به وقايع حياتي چهارگانه شامل تولد، فوت، ازدواج و طلاق 15 هرماه از سوي سازمان ثبت‌احوال در اختيار سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها قرار مي‌گيرد، افزود: اين تغييرات تا 20 هر ماه در وضعيت خانوارها اعمال مي‌شود و يارانه‌ نوبت بعدآنها متناسب شرايط جديد پرداخت مي‌شود.

مرادي با بيان اينكه در خصوص آمار تولد هم‌اكنون اطلاعات ثبت‌احوال به روز است، افزود: در آينده اطلاعات مربوط به فوت، ازدواج و طلاق هم روزآمد خواهد شد.

وي درباره تمهيدات انديشيده شده براي ماه مبارك رمضان توضيح داد: سبد ويژه‌اي براي كاركنان دولت حاوي سه قلم كالا پيش‌بيني شده است و علاوه بر اين بن‌هاي غيرنقدي نيز در اختيار برخي اقشار قرار خواهد گرفت.

به گفته مرادي نمايشگاه‌هاي عرضه مستقيم كالا نيز قبل و حين ماه مبارك رمضان برپا خواهد شد.

مديرعامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها در ادامه با بيان اينكه قانون هدفمندسازي يارانه‌ها به صورت تدريجي اجرا شد، عنوان كرد: با گذشت حدود دوسال از زمان اجراي قانون 35 درصد پيشرفت داشته‌ايم.

به گفته وي تورم 12 ماهه منتهي به آذرماه سال گذشته، 10.1 درصد بود كه اين رقم در ماه‌هاي دي تا خردادماه با روند افزايش تدريجي به 15.4 درصد رسيد.

مرادي با بيان اينكه برخي تورم چندصد درصدي را با اجراي هدفمندسازي يارانه‌ها پيش‌بيني مي‌كردند ، افزود: تورم تنها پنج درصد افزايش داشت كه بخشي از اين افزايش هم ناشي از تورم وارداتي به دليل افزايش قيمت‌هاي جهاني بود.

وي درباره پرداخت يارانه بخش توليد و كشاورزي تاكيد كرد: اجراي قانون در سال گذشته با اعتباري معادل 14 هزارو 400ميليارد تومان آغاز شد كه 30 درصد از اين رقم متعلق به بخش صنعت و كشاورزي بود.

مرادي تاكيد كرد: صراحتا اعلام مي‌كنم كه تمامي يارانه سهم توليد به آنها پرداخت شده است و اسناد مربوط به اين موضوع موجود است.

وي با بيان اينكه برخي مدعي هستند كه دولت از جيب صنعت يارانه مردم را پرداخت كرده است، گفت: حتي يك ريال از سهم توليد وارد سهم مردم نشده و در سال گذشته كل چهارهزار و400ميليارد تومان سهم توليد به آنها پرداخت شده و يارانه نقدي مردم مطابق قانون از اعتبار پيش‌بيني شده پرداخت شده است.

وي با بيان اينكه 12هزار بنگاه اقتصادي شامل بسته حمايتي صنعت مي‌شوند، عنوان كرد: اين بنگاه‌ها در سامانه وزارت صنايع ثبت‌نام و اعلام مي‌كنند كه در چه زمينه‌اي قصد اصلاحات ساختاري و فرآيندي دارند.

مرادي ادامه داد: ميزان تاثير افزايش قيمت‌ حامل‌هاي انرژي در هر يك از صنايع مشخص است، بنابراين بر اساس اين موارد منابعي از محل هدفمندسازي يارانه‌ها در اختيار بانك‌ها قرار مي‌گيرد و دستگاه‌هاي اجرايي نيز بنگاه را براي دريافت تسهيلات به بانك معرفي مي‌كند.

بهگزارشايسنا، مديرعامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها اظهار كرد: در قالب اين چارچوب حدود 1400 ميليارد تومان به صنايع و معادن، 200 ميليارد تومان به كشاورزي، 200 ميليارد تومان به حمل و نقل و 160 ميليارد تومان به شهرداري‌ها پرداخت شد.

وي خاطرنشان كرد: 2400 ميليارد تومان از اين رقم نيز در قالب قيمت‌هايي كه براي حامل‌هاي انرژي براي مصرف بنگاه‌ها تعيين كرديم به آنها پرداخت شد و علاوه بر آن در ابتداي اجراي اين قانون 500 ميليون ليتر سوخت به قيمت 16.5 تومان در اختيار بنگاه‌هاي توليدي قرار داديم.

مرادي با بيان اينكه اعتبار اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها در سال جاري 50 هزار ميليارد تومان است، گفت: دولت معمولا سهم خود را در اختيار مردم مي‌گذارد و رقمي معادل40 هزار ميليارد تومان در سال جاري براي پرداخت يارانه نقدي صرف مي‌شود.

مديرعامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها با تاكيد بر اينكه تنها اعتبارات حاصل از هدفمندسازي در حوزه تغيير تكنولوژي و اصلاح ساختار بنگاه‌ها مصرف نمي‌شود، يادآور شد: علاوه بر اين اعتبارات صندوق توسعه ملي نيز به اصلاح ساختار بنگاه‌ها كمك مي‌كند.

مرادي در ادامه با تاكيد بر اينكه هيچ‌يك از مسوولان مرتبط با اجراي هدفمندسازي يارانه‌ها مدعي ثبات قيمت‌ها نبوده‌اند، عنوان كرد: در ابتداي اجراي قانون براي جلوگيري از فشار در رانندگان تاكسي نرخ كرايه‌ها 15 درصد افزايش يافت.

براساس گزارش ايسنا، وي افزود: علاوه بر اين با حذف يارانه نان اجازه افزايش قيمت به نانوايي‌ها در چارچوب‌هاي تعيين‌شده را داديم.


* قبل از ارسال نظر ، حاصل عبارت را در کادر بنویسید:

= 4 + 0

 1. با عرض سلام و احترام
  این صحبت ها از طرف خودم بلکه از طرف مردم می باشد که جهت بر طرف نمودن مشکلات خودشان به کافی نت مراجعه می نمایند
  مسولین فقط می توانند راحت صحبت کنند
  بیان کردند که متولدین به صورت خودکار افزوده می شود
  اگر به صورت خودکار افزوده می شود پس چرا مردم 3 ماه هست که در انتظار بازگشایی سایت آمار می باشند که بتوانند فرزند خود را اضافه نماییند
  و صحبت دیگری که داشتم
  قرار بود که به تولید کنندگان تسهیلات ارائه شود که با اینکه بیش از 5 ماه هست که این بندگان خدا ثبت نام نموده اند و حتی جوابی دریافت نکرده اند که اجرایی می گردد
  فقط از طرف مردم عزیزمان و زحمت کش

 2. جواب برای نظرعلیرضا مهدوی از کرج: درست می فرماییند بنده نیز منتظر بازگشایی سایت می باشم که بتوانم فرزند را اضافه می نمایم
  در ضمن بیان شد که می توانند از طریق سایت رفاهی بانک یا شماره حساب خود را تغییر داد پس چرا این امکان برقرار نشده است مثل امکانات سابق در سایت رفاهی می باشد فقط می تواند اطلاعات را دید یا اگر شماره حسابی ثبت نشده است ثبت نمود
  با تشکر

 3. این طورکه بنظرمیادمرحله ششم پرداخت یارانه های نقدی برای سرپرست خانوارها بتاخیر 12 روزه پرداخت خواهدشد فلذامتاخرات 12روزه که مبلغ18200تومان بازای هرنفرمیباشد رابه اصل مبلغ اضافه مینمائید یاخیر ؟ واگرنه پس متاخرات 12روزه چه خواهد شد؟

 4. باسلام تکلیف ما که الان 3مرحله بجای اینکه واسه 6نفر یارانه واریز شود فقط برای یکنفر(سرپرست) واریز میشود تا وقتی که سایت آمار(آذرماه)بازشود چیست؟ یعنی 7مرحله یارانه !!!!!!!!!آیا کسی جوابگو هست؟؟؟

 5. با سلام
  من و همسرم ماه ها است كه از ليست خانواده هايمان جدا شده و خانواده جديد تشكيل داده ايم و شماره حساب هم ثبت كرده ايم ، ولي تا كنون يارانه مان را نه به خانوار قبلي و نه به خانوار جديد واريز كرده اند. لطفاً بگوييد با اين گراني و مستاجر نشيني چه كار كنيم؟

 6. باسلام.
  آقای مرادی شما که میفرمایید سایت تغییر حساب در حال حاضر باز هست این سایت فقط برا بانکها باز هست بانکها هم که همکاری نمیکنن.چرا این امکانات رو برا مردم درست نمیکنیدچرا الکی میگید سایت باز شده؟

 7. بالاخره ما نفهمیدیم سایت برای ارسال شماره حساب بازه یانه؟

 8. سایت تغیر شماره حساب بسته است و هیچ اطلاعاطی ثبت نمی کند

 9. با سلام
  خواستم بدونم تکلیف این 2 هفته که یارانه ها به تعویق افتاه چیه؟ نکنه خدایی ناکرده زبونم لال میخوان بخورنش؟

 10. با سلام و سپاس پدرم از كار افتاده اس و تا الان براي يارانه ثبت نام نكرديم.كي مهلت مجدد ثنت نامه؟اگه ثبت نام كنيم عقب افتاده يارانه چي ميشه؟

 11. باسلام- كساني كه جديدا صاحب بچه شده اند چگونه مي توانند اطلاعات خانوار را اصلاح نمايند؟

 12. با سلام،من پسري بيست ساله هستم الان پدرم حدود يك سال است كه از من سرپرستي نميكنه ولي رايانه من را نيز دريافت ميكنه ،من در اين يكسال با خواهرم زندگي ميكنم از شما خواهش ميكنم راهنمايي بكنيد كه راهي جهت دريافت رايانه خودم دارم يا نه؟ يعني ميتوانم اصلاح كرده و شماره حساب خودم را بدم

 13. با سلام کسانی که ازدواج کرده اند تا کی باید منتظر بمانند تا سایت برای جدا سازی یارانه اقدام نمایند.چندین ماه منتظریم. با تشکر

 14. سلام آقايوني كه از قول اقاي مرادي خبر ميزارين،سايت رفاهي فقط اعلام شماره حسابه و تغيير شماره حساب فقط از طريق سيستم e-banking هر بانك امكان پذيره و به بانك هم كه ميري ميگن برين كافي نت و از اين حرفا.پس خبر دروغ نزارين تو سايتتون.

 15. با سلام کی وضعیت کسانی که تازه ازدواج کردن برا یارانه ها مشخص میشه لطفا خواهش میکنم یکی یه جوابی بده

 16. باسلام برای جداسازی یارانه خود وفرزندم می توان اقدام کرد وقتی همسرم بدسرپرست باشد؟ آیا این امکان با باز بودن سایت امکان پذیر است ؟

 17. با سلام-
  من از 11 ساله که خرجم از خانواده جداست و الان نیاز دارم به داشتن یارانه و چون به حساب بانکی پدرم ریخته میشود نمی توانم حقم را بگیرم چگونه میتوانم این مبلغ را در حساب بانکی خودم داشته باشم. لطفا هرچه سریعتر به من کمک کنید…

 18. سلام.
  من به تازگی فهمیدم که مادرم که سرپرست خانواده است تمامی یارانه هایی که بنام من است را از من پنهان کرده است و من بصورت خیلی وحشتناک نیازمن این پول هستم و چون با مادرم زندگی نمی کنم میخواستم بدونم آیا میشه به حساب خودم ریخته شود یا خیر. لطفا به من خیلی زود کمک کنید با سپاس…

 19. باعرض سلام و خسته نباشید.چه زمانی سایت refahi.ir مجددا باز می شود. تا کسانی که تازه ازدواج کرده اند بتوانند یارانه های خود را از حساب خود دریافت کنند؟ لطفا جواب را به ایمیل اینجانب ارسال نمایید.باتشکر

 20. با سلام مي‌خواهم يارانه خودم و همسرم را از خانواده جدا كنم چگونه اقدام كنيم.لطفا به پاسخ را برايم ايميل كنيد.
  با تشكر

 21. سلام. من سال گذشته ثبت نام کردم وشماره حسابم رو اعلام کردم اما هنوز هیچ وجهی به حسابم واریز نشده در حالیکه سامانه رفاهی میگه مبالغ رو تمام وکمال واریز کرده اما بانک میگه هیچ وجهی واریز نشد لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

 22. با سلام. کی وضعیت کسانی که تازه ازدواج کردن برا یارانه ها مشخص میشه؟ خواهش میکنم جواب بدین.کی میتونیم شماره حساب بدیم؟باتشکر

 23. باعرض سلام و خسته نباشید.چه زمانی سایت refahi.ir مجددا باز می شود. تا کسانی که تازه ازدواج کرده اند بتوانند یارانه های خود را از خانواده هایشان جدا کنندو در حساب خود دریافت کنند؟ آیا از سایت refahi.ir باید اقدام کرد؟یا پلیس+10 ؟ لطفا جواب را به ایمیل اینجانب ارسال نمایید.باتشکر

 24. سلام چطور باید شماره حساب را ارسال کرد

 25. Ba salam,lotfan rahnamayi farmayid ke zamane jadide sbte nam baraye an edde ke sabte nam nakarde and kei mibashad, mamnoon az lotfetan.

 26. سلام اگر کسی تازه متولد بشه چگونه اطلاعات آن را ارسال کنیم؟ کمکم کنید!!

 27. ایا فرزندانیکه به سن قانونی (بالای 25 سال)رسیده اند میتوانند یارانه خود را مستقلا دریافت کنند؟ وشماره حساب خود را تغییر دهند؟

 28. سايت رفاهي براي اعلام شماره حساب بسته مي باشد لطفاً تاريخ دقيق باز شدن سايت رفاهي را اعلام فرماييد

 29. بفرمائيد چگونه ميتوانم شماره حساب جديد براي واريز يارانه بدهم

 30. باسلام تکلیف کسانی که تا الان یارانه دریافت نکرده اند چیه؟؟چون تاالان نتونستیم در زمان اصلاحیه اسمشون راوارد کنیم .

 31. کسانی که ازدواج میکنن یارانه آنها قطع میشودبایدچیکارکنن راهنمایی کنید

 32. 9 mahe pesh sabte nam kardam dar banke saderat vali moteasefane hanoz be hesab mojody nadarm ba tashakoor,,,,,,,,,

 33. یارانه نقدی ……کی واریز می شود

 34. باسلام كارتهاي عابربانكهاتاريخ انقضا دارند وهمه مردم براي اعلام شماره حساب هم شماره حساب اعلام كردند وهم شماره كارت وبعداز انقضاي كارت براي تعويض بانكها شماره كارت راهم عوض ميكنندولي شماره حساب تغيري نميكنهبااين اوصاف در واريز يارانه هامشكلي كه پيش نمياد؟ لطفاراهنمائي كنيد

 35. سلام بفرمائید که سایت رفاهی کی باز میشه ؟

 36. سلام سایت رفاهی کی باز میشه لطفا زمان دقیقشو بگین> کلافی شدیم کدوم تاریخ ؟؟؟

 37. سايت يارانه ها كي باز ميشه چرا عدد5رقمي رو ميزنم قبول نمي كنه

 38. با سلام من هر روز به سايت http://www.refahi.ir مراجعه مي كنم و مي خوام شماره حسابمو عوض كنم ولي بستس چيكار مم تونم انجام بدم ؟ ممنون

 39. تاریخ باز شدن و بسته شدن سایت را اعلام کنید

 40. سلام اگر داوطلبانه انصراف بدهیم بعدا میتونیم مجددا وصل کنیم چگونه؟

 41. باسلام خدمت مديريت محترم دختربندهازشوهرش طلاق گرفت براي اينكه يارانه راخودش بگيردچيكار بايد كردكمكم كنيدمتشكرم

 42. سلام.من میخواهم یارانه ام را جدا کنم. 19 سال دارم الان جدا زندگی میکنم

 43. میخوام شماره کارت بدم یارانم بیاد تو کارتم

 44. با عرض سلام و احترام
  1 ماه پیش ثبت نام کردم ولی به جا شماره حساب شماره کارت را ثبت کردم الان برای اصلاح شماره حسابم چیکار کنم

 45. باعرض سلام وخسته نباشید من الان ۳ماه است که یارانه به حسابم واریز نمیشود میخواستم کمکم کنید بگید برای دریافت باید چیکار کنم

 46. باعرض سلام وخسته نباشید من الان ۳ماه است که یارانه به حسابم واریز نمیشود میخواستم کمکم کنید بگید برای دریافت باید چیکار کنم لطفا جواب را به ایمیلم ارسال کنید

 47. با عرض سلام ما که نفهمیدیم رو چه حسابی
  اس ام اس قطع یارانه ها رو فرستادین
  کسی که دو میلیون چک رو با کلی دوندگی و بدبختی پاس میکنه تا ماهیانه سیصد هزار تومن حقئقش رو در بیاره با اون کسی که حقوق میلیونی داره یکیه از اصل زندگی مردم خبر دارید که پیشنهاد قطع یارانه ها رو میدید یارانه ی پرداختی گاهی کفاف قبوض رو هم نمیده تازه اون بد بختی که مغازهای اجاره کرده و پانصد هزار تومن فقط پول برق میده چکار کنه ممنون میشم اگه با دقت تر عمل کنید

 48. باعرض خسته نباشید باید بگم اززمان اعلام رفتن افراد به سایت REFAHI.IR جهت انصراف یا عدم انصراف آنهائی که SMS تمکین مالی برایشان ارسال شده بنده هزار بار متوالی به سایت فوق مراجعه کردم اما پس از وارد کردن کد ملی وسریال شناسنامه وکد پنج رقمی سایت مذکور هیچ گونه عکس العملی نشان نداده وبه حالت اول بر میگردد وبه هیچ طریقی نمیشود وارد سایت مذکور شد نمیدانم سرور سایت خراب است یا مردم را سرکار گذاشتید لطفا رفع اشکال نموده یا بنده را راهنمائی کنید

 49. n

 50. برای تو شاید باز شده باشه
  آنکس که نداند و نداند که نداند
  بیدارش کنید تا خفته نماند

 51. آیا میشه یارانه من رو به حساب کس دیگه تو خانواده بریزم چون من به این پول نیاز دارم وبیکارم ودرضمن من 1/5 ماه دیگه کنکور دارم وکسی حتی پول دفترچه ی کنکورم رو هم خودم داد م با هزار بدبختی لطفا جواب من را سریعا بدهید ؟

 52. آقای مرادی شما گفته اید کسانی که بدهی بانکی دارند بانک نمی تواند جلوی برداشت یارانه را بگیرد پس در حال حاضر چرا بانک اجازه برداشت به کسانی که بدهی دارند نمی دهد؟!!!!!ها ها ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 53. سلام ببخشيد اوناي كه بديهي دارند به دولت مثلاً يه ماه يارانه كل خانوادشون رو ندادند بايد چه جوري اقدام كنند تا بهشون تعلق بگيره؟ ممنون

 54. سلام خواهش ميكنم يارانه هارو براي افرادي كه واقعاً وضع مالي بدي دارند افزايش بديد چون كساي هستند كه واقعاً غير از اين يارانه ها هيچ منبع درامد وهيچ سرپرستي ندارند.

 55. چرا و چگونه بدون اطلاع از شخص یارانه او را قعط میکنند مگر بدون اطلاع افراد این کار مجاز است

 56. سلام
  اینجانب مظفرمختارجوزانی
  دخترم با ازدواج از خانوادهام توسط دامادم
  انتقال داده شد وازان زمان یارانه من وهمسرم قطع شده است دوباره ثبت نام کرده ام بخش حذف شده یارانه را چطورمیتوانم
  دریافت نمایم.
  با تشکر

 57. سلام، کسانی که ازدواج کرده اند و می خواهندبرای یارانه ها و ثبت شماره حساب اقدام کنندازچه تاریخی صفحه ثبت نام برای آنها فعال می شودمن مرتب این سایتو چک می کنم ولی از ثبت نام جدید خبری نیست لطفاً تاریخ دقیقو به ایمیلم ارسال کنید.
  باتشکر

 58. مدت يك وچند ماه است كه ازدواج كرده ام ولي هنوز يارانه همسرم جدا نشده وتاچند روز ديگر هم صاحب فرزندي خواهم شد ونمبي دانم كه تا چند سال ديگر يارانه اش را به حساب مي ريزند

 59. با سلام می‌خواهم یارانه خودم و همسرم را از خانواده جدا کنم چگونه اقدام کنیم.لطفا به پاسخ را برایم ایمیل کنید.
  با تشکر

 60. سلام سامانه رفاهی کی باز خواهد شد برای تغییرات چکار کنیم لطفا راهنمایی فرمایید .

 61. باسلام دوماه است برای دریافت یارانه ثبت نام کرده ایم ولی هنوز شماره حساب اعلام نکرده ایم از چه طریقی این کار را انجام دهیم؟لطفا پاسخ را برایم ایمیل کنید

 62. سلام دو ماه است برای دریافت یارانه ثبت نام کرده ایم ولی نمیدانیم شماره حساب را چگونه اعلام کنیم

 63. با سلام
  پسر من 4 سالی است که خارج از کشور زندگی میکند تا حال سعی نمودم اطلاع رسانی جهت قطع این مبلغ لطفا اقدام فرمائید.

  علی نژاد زارع فرزند رضا صادره از شیراز به ش . ش 232

 64. از زمانیکه یارانه ها بوجود آمد تا حالا هیچوقت کد ملی من را کامپیوتر نمی پذیرد و هنوز هیچی نگرفته ام . کجا باید بروم ؟ آیا مراکز پلیس + 10 اینکار را انجام می دهند ؟

 65. باسلام
  من خرداد 91 ازدواج کردم اما تا به امروز یارانه خود و همسرم بحساب خانواده هایمان واریز شده
  میخواستم بدونم چطور باید شماره حساب اعلام کنم و همسرم به عنوان سرپرست خانوار یارانه را دریافت کند؟
  لطفا راهنمایی کنید
  سپاسگذارم

 66. باسلام.پدرم سرپرست خانوار بود ماه گذشته فوت کرد برای دادن شماره حساب مادرم برای جایگزین باید چکار کنم درضمن این ماه یارانه مادرم قطع شده لطفآ راهنمایی کنید

 67. باسلام.پدرم فوت کرده یارانه مادرم هم قطع شده برای شماره حساب سرپرست که مادرم هست چه کار کنم لطفآ راهنمایی کنید

 68. با سلام من تازه ازدواج كردم وبراي جداسازي يارانه خودم همسرم بايد چگونه اقدام كنم وشماره حساب بايد حتما به نام سرپرست خانوار باشد يا اشكال نداره به نام هر يك از اعضاي خانواده باشد

 69. سلام
  6 ماه هست که ازدواج کردم و میخوام که یارانه ام به شماره حساب خودم واریز شود و تا الان به حساب پدرم واریز گردیده است .چه کنم

 70. باسلام میخواهم شماره حساب دریافت یارانه راتغییردهم چه کارکنم ازدست رئییس بانک شعبه میدان امام استهبان

 71. برای تغییر شماره کارت ازکجا اقدام کنیم؟

 72. با سلام وخسته نباشید واقعا خسته نباشید از این که شب وروز تلاش میکنید که جه جوری با مردم بازی کنید این همه گفتید سایت رفاهی ….برای تغییر شماره حساب آمادست کو جناب؟

 73. از ابتدا یرح هدفمند سازی یارانه هر ماه به حساب من واریز شده ولی اکنون 2 ماه (دی – بهمن) است که واریز نشده در صورتیکه حساب مسدود نیست گردش دارد و هیچ مشکلی وجود ندارد علت آن چیست؟ چگونه برای رفع آن باید اقدام کرد؟

 74. تغییر شماره کارت جهت سبد کالا

 75. با سلام و احترام – يارانه خانواده ما كه به حساب پدرم هميشه واريز ميشد ( پدرم بازنشسته ارتش مي باشد ) از مهرماه سال جاري واريزنشده است . خواهشمند است جهت رفع اين مشكل راهنمايي فرماييد . باتشكر

 76. شماره ملي 1620558025
  شماره كارت بانگ ملت 337976044063 6104

 77. با سلام.من سال 90 ازدواج کردم حساب یارانم به حساب همسرم تغییر نکرد.به اینترنت مراجعه کردم گویی سایت بسته بود.به پلیس +10 مراجعه کردم گفتن که کار ما نیست و باید مراجعه کنید به فرمانداری.تو رو خدا یکی بگه که چه طوری می تونم تغییر بدم

 78. باسلام برای اضافه کردن عضو جدیدخانواده(نوزاد)جهت گرفتن یارانه نقدی چگونه باید اقدام کنم آیا سایتی برای ثبت نام وجوددارد؟ ویامیتوان شماره حساب یارانه وبانک را تغییرداد؟ باتشکر

 79. مرسی

 80. باسلام من کافی نت دارم ویک خانوار کارگر که ازلحاظ مالی وضعیت خوبی ندارن ب اشتباه میزان درامدش رابالا 2500000تومان زدم خواهش میکنم اگرراهی برای ویرایش است راهنماییم کنیدحتی واحدمسکونی ندارن والان توگردن من است خدامیدونه اگرنتونم این اشتباهم راجبران کنم باید یارانه این خانوار را از جیب خودم ماهیانه پرداخت کنم توروخدا اگر راهی براویرایشش هست بهم بگید.

 81. لطفا یکی را در سایت بگذارید تا جواب مردم را بدهد فقط نوشتن حدفا اری رو از پیش نمیبره
  با تشکر

 82. شماره حساب 9810570919کدملی 4579283244

 83. با سلام چون مادر خانمم و دخترم ازما جدا شدند شماره حساب مادر خانمم صغری مهراب پور 3206420533 و شماره حساب دامادم 5022291016638742

 84. من ثبت نام کردم ولی اس ام اس کد شناسه نیومد دوباره ثبت نام کردم نوشت شما قبلا ثبت نام کردید حال چکار کنم. کاش این طرح برعکس بود ان خانواده که یارانه نمی خواست میو مد ثبت نام میکرد.

 85. من در ثبت نام یارانه تیک گزینه خانه دارد را برای تمام اعضای خانواده را به اشتباه زده ام اما دیگر اصلاح نمی شود

 86. سه صفر جلو ی شماره حساب زیادی است

 87. uy

 88. سلام کسانی که از خانوار جامانده اند بایدچکار کنند مثلا ما چهارنفریم 3نفر ثبت نام کردیم

 89. چراسایت برای ثبت نام بازنمی شود دوساعت پای رایانه هستم برای ثبت نام

 90. سلام مادرم که سرپرست خانوار است فوت شده چه کنم لطفا راهنمایی بفرمایید زیرا خودم نیز مطلقه هستم