منبع: پایگاه اطلاع رسانی دولت

صادق محصولی: بعد از آنکه ثبت شماره‌ حساب‌ها در دوم شهریور ماه به اتمام رسید، فرصت دوباره برای افردی که تاکنون فرم اطلاعات اقتصادی خانوار را پر نکرده‌اند و یا فرم اطلاعات را پر کرده‌اند اما شکل و ترکیب خانواده آنها به دلایل مختلف نظیر ازدواج فرزند تغییر کرده است، داده می‌شود تا نسبت به اصلاح اطلاعات قبلی خود اقدام کنند

وزیر رفاه و تامین اجتماعی گفت: واریز یارانه‌ها به حساب سرپرست‌‌ خانوار براساس اعلام قبلی همان اول مهرماه است اما زمان اجرای قانون هدفمند سازی یارانه‌ها هنوز در کارگروه مربوطه مشخص نشده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، صادق محصولی در مورد شایعاتی که زمان اجرایی شدن قانون یارانه‌ها آذرماه امسال عنوان‌ شده، اظهار داشت: آنچه تاکنون مشخص است، پرداخت یارانه‌ها بعد از اتمام اخذ شماره حساب سرپرست‌های خانوار‌ از مهرماه آغاز خواهد شد.
وی افزود: اینکه اجرای قانون یارانه‌ها در آذرماه باشد یا نه در کارگروه حضور نداشتم و اطلاعی ندارم که آن را تائید یا تکذیب کنم.
وزیر رفاه تصریح ‌کرد زمان اجرای قانون یارانه‌ها ابتدا در کارگروه تصویب و سپس تاریخ دقیق آن بمنظور پیشگیری از بروز التهاب در جامعه، یک روز قبل اعلام خواهد شد.

** اتمام ثبت حساب سرپرستان خانوار در ۲۷ استان

وزیر رفاه درباره روند ثبت شماره حساب‌های سرپرستان خانوار در سامانه وزارت رفاه نیز گفت: اکنون هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد و ۲۷ استان کار ثبت خود را انجام داده‌اند و ۶ استان دیگر هم در حال ثبت شماره حساب‌ها هستند.

** ثبت شماره حساب استان‌های‌ تهران، قم و قزوین از ۲۵ مردادماه

محصولی گفت: ثبت شماره حساب‌های سرپرستان خانوار سه استان تهران، قم و قزوین از ۲۵ مردادماه از طریق سامانه www.refahi.ir آغاز خواهد شد.
وی افزود: بعد از آنکه ثبت شماره‌ حساب‌ها در دوم شهریور ماه به اتمام رسید، فرصت دوباره برای افردی که تاکنون فرم اطلاعات اقتصادی خانوار را پر نکرده‌اند و یا فرم اطلاعات را پر کرده‌اند اما شکل و ترکیب خانواده آنها به دلایل مختلف نظیر ازدواج فرزند تغییر کرده است، داده می‌شود تا نسبت به اصلاح اطلاعات قبلی خود اقدام کنند.
وزیر رفاه همچنین اظهار داشت: به افرادی که تا بعد از دوم شهریور نتوانند شماره حساب خود را وارد کنند و یا بعلت تغییر شکل خانواده لازم است شماره حساب جدید اعلام کنند نیز در شهریور ماه فرصت دوباره داده خواهد شد.
به گفته محصولی، برنامه‌ریزی بگونه‌ای است که تا آخر تابستان اخذ شماره حساب‌های سرپرستان خانوار به اتمام برسد.

ارسال شده در تاریخ: ۱۹ مرداد ۱۳۸۹

tags , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
۶۰ نظر برای مطلب: زمان ثبت نام یارانه برای افرادی که جامانده اند + آخرین اخبار یارانه ها

* قبل از ارسال نظر ، حاصل عبارت را در کادر بنویسید:

= 4 + 3

 1. من وهمسرم سال۸۸ازدواج کردیم و درلیست خانواده هامون بودیم قصد داریم جدا بشیم ولی تا حالا موفق نشدیم چیکار کنیم

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 0 Thumb down 0

 2. با سلام و خسته نباشی
  من با توجه به تاریخ عقد که آبان ماه ۸۸ بوده است و طبق اعلام قبلی مبنی بر این که در چهار مورد ( ازدواج , طلاق ,مرگ و تولد ) احتیاجی به پر کردن اطلاعات خانوار نیست حال چگونه می توان گفت که اطلاعات در سایت آمار وجود دارد و اطلاعات مربوط به وضعیت اقتصادی نیز در آن لحاظ گردیده است لطفا راهنمایی کاملی از طریق ایمیل به اینجانب بدهید با تشکر

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 0 Thumb down 0

 3. با سلام پدر من سال قبل فوت شدند که به نام ایشان ثبت نام کرده بودیم حالا مادرم سرپرست خانواده می باشد چگونه برای اسال شماره حساب اقدام کنم

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 0 Thumb down 0

 4. با سلام
  ما سرپرست خانوادمونو اشتباه وارد کردیم در نبود پدر باید مادر را می زدیم ولی به اشتباه برادر بزرگم را انتخاب کردیم آیا حالا امکان تغییر ش هست یا باید شماره حساب برادرم رو وارد کنیم؟!؟

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 0 Thumb down 0

 5. man va khanevadam hanuz sabt e nam nakardim va form ham por nakardim.
  che bayad kard?

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ => Thumb up 0 Thumb down 0

 6. با سلام
  پدر من فوت کرده است و ایشان سر پست خانواده بوده اند من چکار باید بکنم

  آیا موافق یا مخالف این نظر هستید؟ =>